Fatih Terim Gençliğe Önem Veriyor

05.05.2015 13:23 Fatih Terim Gençliğe Önem Veriyor Fatih Terim Gençliğe Önem Veriyor

10 Nisan 2015 günü futbol federasyon Başkanı Yıldırım Demirören’le beraber Ceyhan’daki Savrun ailesine ait Demos Milangaz akaryakıt istasyonunun açılışına katılan Fatih Terim futbolda olduğu kadar iş adamlarında da gençliğe önem verdiğini gördük. Osman Savrun’un biricik torunu Çağ Üniversitesi ikinci sınıf iktisat bölümünü okuyan Seyfi Töle ile yakından ilgilenerek gençlerle bütünleşmenin geleceğin iş adamlarının bu gençlerden olacağı düşüncesiyle örnek bir davranış sergilemiş oluyordu.

         Genç iş adamı Seyfi Töle Berna Savrun Töle’nin biricik oğlu olup, bugün için genç bir iş adamı olarak Savrun ailesinin ticari ve Demos petrollerinin finansman ve mali işlerini yürütme sorumluluğunu yüklenerek gelecek yıllara yetişmiş bir iş adamı olmanın hazırlığı içinde  görüyoruz.

         Ayrıca Adana Büyük Şehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü de açılışta Seyfi Töle ile beraber basına görüntü verirken genç iş adamı Seyfi Töle’ye de hem sevgisini gösteriyor hem de yetişen genç iş adamlarına değer verdiğini gösteriyordu.

         Bizler Ceyhan82 Gazetesi olarak böyle yetişen genç iş adamlarımıza hak ettiği değerleri verip onları topluma kazandırmanın sorumluluğu içerisindeyiz. Bu düşünceyle değerli genç iş adamı Seyfi Töle’ye de çalışmalarında başarılar diler, üniversite hayatındaki başarısını da kutlarız. 


Etiketler: Fatih Terim Gençliğe Önem Veriyor - Veysel Pulaşlı

Diğer SPOR haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 1288

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.