CHP BŞK FİKRET CİRİT’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ..

28.11.2019 14:19 CHP BŞK FİKRET CİRİT’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ.. Geçtiğimiz günlerde CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi ve CHP Genel Merkezinin Almış olduğu karar ile CHP ilçe Başkanlığına getirilen Fikret Cirit ve yönetimine ziyaretçi akını. CHP Ceyhan İlçe Başkanı olarak,göreve hızlı başlayan fikret Cirit`e siyasi temsilcilerin yanı sıra tüm kesimlerinden hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

CHP BŞK FİKRET CİRİT’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ..

         Geçtiğimiz günlerde CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi ve CHP Genel Merkezinin Almış olduğu karar ile CHP ilçe Başkanlığına getirilen Fikret Cirit ve yönetimine ziyaretçi akını.

     CHP Ceyhan İlçe Başkanı olarak,göreve hızlı başlayan fikret Cirit`e siyasi temsilcilerin yanı sıra tüm kesimlerinden hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

"Ceyhanların temsil noktasında iddiaları var"
CHP Adana Milletvekilleri ziyaret de, parti binasında yaptıkları konuşmalarında,
yıllardır Fikret Cirit`in kendilerine her alanda partiye hizmet verdiğine işaret ederek, "İlçe Başkanı yine içinizden birinin olması bizim için çok önemliydi.Biz bunu çok istedik, ziyaretimizi de Ceyhan ilçesine yaptık.Eski başkana olduğu gibi yeni başkana da,her zaman tam desteğimiz olacaktır.
Ceyhan`daki CHP çatısı altında toplanarak temsil haklarını da burada bulacaklarını düşünüyoruz. Biz Adana ve ilçelerinde milyonlarca partilimiz var hepsini bir çatı altında nasıl buluşturabiliriz çalışmalarını yapıyoruz. Bu anlayışla, dernekler üzerinden siyasal örgütlenme yapmak yerine, bizim parti görüşlerimizi taşıyan arkadaşlarımızı bir çatı altında toplamak istiyoruz.Derdimiz ülke, vatan ve memlekettir. Kişisel arayışlarımız anlamında hiçbir şey yok. Ceyhanlıların temsil noktasında iddiaları var. Bizler tekrar Cumhuriyet Halk Partisi Ceyhan İlçe Başkanlığına seçilen Fikret Cirit`i tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz" dediler.
CHP Ceyhan ilçe Başkanı Fikret Cirit de,"
ziyaretlerinden dolayı Milletvekilleri.
Sayın Orhan Sümer`e,Ayhan Baryt`a,Ankara Milletvekili Sayın Levent GÖK`e,
     Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Zeydan Karalar`a,Ceyhan Belediye Başkanı Sayın Kadir Aydar`a,Önceki dönem Milletvekillerimiz Sayın İbrahim Özdiş ve Sayın Zülfikar Ünönü Tümer`e Seyhan eski ilçe başkanı ve milletvekili adayı Sayın Senayi Gedik`e,Ceyhan Belediyesi Meclis Başkan vekilimiz Sayın Gürsel İlci ve 27. Dönem Milletvekil Aday adayı Sayın Zafer Mülazımoğlu`na,Belediye Başkan yardımcılarına,Meclis üyelerine,Kadın ve Gençlik örgütlerinin temsilcileri`ne,bu partiye ilçe Başkanlığından tut,delege,yönetim kurulu,Başkanlık yapmış tüm büyüklerimize,
Parti üyelerine,Sivil toplum kuruluşları na,
muhtarlarımıza ve Ceyhan halkına,her zaman desteğini esirgemeyen CRT MEDYA`ya, ve tüm basın emekçilerine teşekkür ediyoruz.Partimize küskünler var ise onlara da kucak açıp CHP nin büyük ve köklü bir Aile olduğunu herkese ispatlayacağız.Bu arada partimize hizmet etmiş ve hakkın rahmetine kavuşmuş olanlara da Allah`tan Rahmet diliyoruz.Birlik ve beraberliğimiz her zaman devam edecektir"dedi

 


Etiketler: Geçtiğimiz günlerde CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi ve CHP Genel Merkezinin Almış olduğu karar ile CHP ilçe Başkanlığına getirilen Fikret Cirit ve yönetimine ziyaretçi akını. CHP Ceyhan İlçe Başkanı olarak -göreve hızlı başlayan fikret Cirit`e siyasi temsilcilerin yanı sıra tüm kesimlerinden hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Diğer SİYASET haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 498

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.