AMATÖR SPOR KULUPLERİN HAMİSİ KADİR GÜL SARIÇAM BELEDİYESİN’DE GÖREVE BAŞLADI

28.11.2019 14:26 AMATÖR  SPOR KULUPLERİN  HAMİSİ  KADİR GÜL SARIÇAM BELEDİYESİN’DE GÖREVE BAŞLADI dana`nın gülen yüzü,Genç, Dinamik, inançlı ve Devlet terbiyesi ile yaptığı hizmetlere yüreğini koyan Spor dostu Kadir Gül Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü olarak atandı ve göreve başladı.

AMATÖR  SPOR KULUPLERİN  HAMİSİ  KADİR GÜL SARIÇAM BELEDİYESİN’DE GÖREVE BAŞLADI

 

Adana`nın gülen yüzü,Genç, Dinamik, inançlı ve Devlet terbiyesi ile yaptığı hizmetlere yüreğini koyan Spor dostu Kadir Gül Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü olarak atandı ve göreve başladı.

Görev kutsaldır düstur`u ile yola çıkan,görevini vatan aşkı olarak,gören Kadir Gül Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şöyle konuştu;
Adana Valimiz Mahmut Demirtaş`ın ve Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdülkadir Ataşbak Bey`in müsaadeleri, Sarıçam Belediye Başkanımız Bilal Uludağ Bey`in 
talep ve uygun görüşleri ile yeni görevim; "Sarıçam Belediyesi Spor İşleri Müdürü"...

                 KAĞITLAR YENİDEN KARILSIN...

      Ceyhan`da gayr-ı meşru işlerin kol gezdiği bir mahallede öksüz büyümüş ve yaşıtları içinde suça ve uyuşturucuya bulaşmamış tek kişi. Bu mucizenin tek vesilesi de “SPOR”du. İşte bu yüzdendir ki,Spora inancı ve SEVDASI Tamdır! Bazıları sporu siyasetini yapa dursun, hatta ticaretini de yapıp kaymağını yesin,Kadir Gül, imkanlarının doğrultusunda seve seve hamallığını yapmaya devam ediyor. Varlığım; spora ve spora hizmet edenlere armağan olsun!
Diyor.Kadir Gül diye yazılır adam diye okunur...
Yüreği kalbi Spor sevdası ile tutuşan.Kalbi vatan bayrak diyen gönül adamı yeni görevinde başarılar diliyoruz...

 


Etiketler: dana`nın gülen yüzü -Genç - Dinamik - inançlı ve Devlet terbiyesi ile yaptığı hizmetlere yüreğini koyan Spor dostu Kadir Gül Sarıçam Belediyesi Spor Müdürü olarak atandı ve göreve başladı.

Diğer SİYASET haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 584

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.