UZEL VE BULUT AİLELERİNİN NİŞAN TÖRENİ

17.11.2019 12:45   UZEL VE BULUT AİLELERİNİN NİŞAN TÖRENİ Ceyhan eşrafından olup, Uzel Ailesinin biricik kızı Melike Uzel ile yine Ceyhan eşrafından Bulut Ailesinin yakışıklı oğlu İbrahim Bulut ile, aileler arasında yapılan nişan töreniyle evliliğe ilk adımını attılar. Aile büyüklerinin katıldığı nişan töreninde kahveler içilip, Allah emri ve peygamberin kavli ile kız isteme töreni hâsıl olduktan sonra, tatlılar yenildi ve nişan merasimine geçildi. Nişan yüzüklerini Ceyhan’ımızın sevilen simalarından Milli eğitim de yıllarca Müdürlük yapan değerli öğretmenimiz Oğuzhan Güleç yapararak, iki gencin yüzüklerini takarken şöyle ifade kullandı “ ben iki aileye de yakından tanıyorum, İbrahim Kardeşim benim mesai arkadaşımdır. Melike ile İbrahim’in bu mutluluğu, Uzel ve Bulut ailelerine hayırlı olmasını dilerim, benim aile düzenim çok huzurlu ve mutluluk yaşayan değerli bir eşim var, inşallah bizim gibi bu mutluluğu Melike ve İbrahim de kuracakları yuvada aynı mutluluğu yaşarlar, kendilerini tebrik ediyor yüzüklerini takarken hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum ”dedi.

                UZEL VE BULUT AİLELERİNİN NİŞAN TÖRENİ

     Ceyhan eşrafından olup, Uzel Ailesinin biricik kızı Melike Uzel ile yine Ceyhan eşrafından Bulut Ailesinin yakışıklı oğlu İbrahim Bulut ile, aileler arasında yapılan nişan töreniyle evliliğe ilk adımını attılar. Aile büyüklerinin katıldığı nişan töreninde kahveler içilip, Allah emri ve peygamberin kavli ile kız isteme töreni hâsıl olduktan sonra, tatlılar yenildi ve nişan merasimine geçildi. Nişan yüzüklerini Ceyhan’ımızın sevilen simalarından Milli eğitim de yıllarca Müdürlük yapan değerli öğretmenimiz Oğuzhan Güleç yapararak, iki gencin yüzüklerini takarken şöyle ifade kullandı “ ben iki aileye de yakından tanıyorum, İbrahim Kardeşim benim mesai arkadaşımdır. Melike ile İbrahim’in bu mutluluğu, Uzel ve Bulut ailelerine hayırlı olmasını dilerim,  benim aile düzenim çok huzurlu ve mutluluk yaşayan değerli bir eşim var, inşallah bizim gibi bu mutluluğu Melike ve İbrahim de kuracakları yuvada aynı mutluluğu  yaşarlar, kendilerini tebrik ediyor yüzüklerini takarken hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum ”dedi.

      Daha sonra Melike ve İbrahim büyüklerin ellerini öperek hayır duasını aldılar. Melike Uzel’in Anne ve Babası Perihan ve Ali Uzel güzel bir ev sahipliği yaparak, törene katılan konukların takdirini aldılar. Anne Fatma Bulut’ta biricik evladının  bu mutluluğunu yaşarken, gelinine ve oğluna sarılarak sevinç gözyaşlarını tutamamıştır. Daha sonra oğlan evinde başlayan nişan şenlikleri geçe 10 kadar devam etmiş olup gençlerin arkadaşları oyunlar oynayıp halaylar çekip arkadaşlarının mutluluğuna ortak oldular.

         Bizler Ceyhan 82 haber Gazetesi olarak Melike ve İbrahim’i tebrik ederken bu güzelliğin mutluluğunu  Uzel ve Bulut ailelerine hayırlı olmasını temenni ederiz.


Etiketler: Ceyhan eşrafından olup - Uzel Ailesinin biricik kızı Melike Uzel ile yine Ceyhan eşrafından Bulut Ailesinin yakışıklı oğlu İbrahim Bulut ile - aileler arasında yapılan nişan töreniyle evliliğe ilk adımını attılar. Aile büyüklerinin katıldığı nişan töreninde kahveler içilip - Allah emri ve peygamberin kavli ile kız isteme töreni hâsıl olduktan sonra - tatlılar yenildi ve nişan merasimine geçildi. Nişan yüzüklerini Ceyhan’ımızın sevilen simalarından Milli eğitim de yıllarca Müdürlük yapan değerli öğretmenimiz Oğuzhan Güleç yapararak - iki gencin yüzüklerini takarken şöyle ifade kullandı “ ben iki aileye de yakından tanıyorum - İbrahim Kardeşim benim mesai arkadaşımdır. Melike ile İbrahim’in bu mutluluğu - Uzel ve Bulut ailelerine hayırlı olmasını dilerim - benim aile düzenim çok huzurlu ve mutluluk yaşayan değerli bir eşim var - inşallah bizim gibi bu mutluluğu Melike ve İbrahim de kuracakları yuvada aynı mutluluğu yaşarlar - kendilerini tebrik ediyor yüzüklerini takarken hayırlı olsun dileklerimi iletiyorum ”dedi.

Diğer SİYASET haberleri


  • PAYLAŞ
  • İzlenme : 385

YORUM EKLE

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.