İŞ ADAMI ALİ YETİŞ’İN AKPARTİ’YE KAYDINI M.A.ADAYI DR .ESRA YALVAÇ İMZALADI.

Ceyhan’ın Körkuyu Eşrafın’dan Galerici İş Adamı Ali Yetiş 18.03.2015 günü Adalet ve Kalkınma Partisine Kaydını yaptırarak “ Bundan sonra bir yörük çocuğu olarak bütün mücadelem Akpartiye hizmet etmekle olacaktır. Bizler iş Adamı olarak güçlü Ekonomiği Akparti iktidarında ve Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan Zamanında gördük şimdi Cumhur Başkanı olarak Onun çizdiği yolda ve Emrettiği Başkanlık sistemiyle yollumuza devam etmek istiyoruz. Hedef 7. Haziran Seçimleridir”dedi.

TAM ADANA GAZETESİ 3.YILIN’DA SANATÇIMIZ BEDİRHAN GÖKÇE’YLE CEYHAN’LILARI BULUŞTURDU.

TAM ADANA GAZETESİ 3.YILIN’DA SANATÇIMIZ BEDİRHAN GÖKÇE’YLE CEYHAN’LILARI BULUŞTURDU.

CEYHAN’DA TRT’YE ÖDÜL

Adana’nın Ceyhan ilçesinde yıllardan beri TRT Muhabiri olarak görev yapan Osman Bakır, tarafsız ve objektif haberciliği ile gösterdiği başarıdan dolayı bir işadamı tarafından plaket verilerek ödüllendirildi.

CEYHAN DEVLET HASTANESİ SAĞLIK ÇALIŞAN’LARININ BASIN AÇIKLAMASI

Basın açıklamasına Sağlık Sen Yönetim Kurulu Üyesi ve Ceyhan Devlet Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü Bahri Sakarya ve çok sayıda hastane personeli katıldı

TEMİZLER MARKET MARUF TÜDEŞ’LE ADIM ADIM BÜYÜYOR.

Bir insan düşünün uykuda bile çalışmaya kendine prensip edinmiş, bir insan düşünün çalıştığı yere yüreğini ve dürstlüğünü koyarak başarıyı yakalamak için bütün mesayisini harcayan, bir insan dü şünün çalışmanın kutsallığı kadar güler yüzlü olmak ve doslarına vefa duygusu aşılamak işte o insan Temizler Marketler zinciri Genel Müdürü Maruf Tüdeş.İşte Başarının sırrı budur.